Akademie pro seniory

ZUŠ Popelka

Ve školním roce 2023/2024 jsme zahájili první ročník tříletého cyklu Akademie umění a kultury pro seniory hlavního města Prahy

    Pojďte se spolu s námi zapojit do jedinečného projektu a zažít atmosféru uměleckého vzdělávání pod vedením kvalifikovaných pedagogů ZUŠ. Studijní cyklus je určen seniorkám a seniorům, kteří mají chuť se vzdělávat. Podmínkou pro studium je dosažení seniorského věku. Škola může přijmout ke studiu držitele průkazu ZTP a v případě dostatečných kapacitních možností i studenty ve věkové kategorii 55+ a také ty, kteří zatím nedosáhli věku potřebného pro přiznání starobního důchodu.

   První ročník tříletého cyklu byl oficiálně zahájen v říjnu 2023. Přihlašovat se můžete nadále až do naplnění kapacity. V případě zájmu nás kontaktuje na e-mailu akademie@zuspopelka.cz či telefonicky na čísle 778 700 189. Studium je kompletně hrazeno Magistrátem hlavního města Prahy. 

Ve školním roce 2023/2024 nabízíme výuku ještě stále v následujících oborech:

Popelka: kontrabas / baskytara / populární zpěv / klarinet / jazzový klavír / skladba  

Klikovka: divadlo

Zličín: zobc. flétna / klarinet / saxofon

Chcete-li vyplnit online přihlášku, klikněte sem.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu akademie@zuspopelka.cz či telefonicky na čísle 778 700 189. Doplňující informace naleznete na našich stránkách www.zuspopelka.cz.

Těšíme se na Vás!!